Kaj je baker C12000?
Rdeči baker je splošno ime za čisti baker, ki je dobil ime po škrlatno-rdeči barvi po oksidaciji. Ima visoko čistost, ki običajno presega 99,9 %, ima odlično električno in toplotno prevodnost ter odpornost proti koroziji. Rdeči baker ima tudi odlično duktilnost, zaradi česar ga je enostavno obdelati v različne oblike, vključno s cevmi, ploščami in žicami. TP1/C12000 je razred rdečega bakra, kar kaže na prisotnost določenih elementov v sledovih za izboljšanje določenih lastnosti ob ohranjanju visoke čistosti.
Ponujamo bakrene cevi TP1/C12000
Povprašajte o cenah in vzorcih cevi C12000
Kemična sestava TP1 /C12000:
Baker + srebro Cu + Ag: več kot ali enako 99,90 %
Tin Sn: Manj ali enako 0,002 %
Cink Zn: manj kot ali enako 0,005 %
Svinec Pb: manj kot ali enako 0,005 %
Fosfor P: 0,005-0,012%
Nikelj Ni: manj kot ali enako 0,005 %
Železo Fe: manj kot ali enako 0,01 %
Antimon Sb: manj kot ali enako 0,002 %
Žveplo S: Manj ali enako 0,005 %
Arzen As: manj kot ali enako 0,002 %
Bizmut Bi: manj kot ali enako 0,002 %
Kisik O: manj kot ali enako 0,01 %
Opomba: manj kot ali enako 0,1 % (nečistoče)
Mehanske lastnosti TP1 /C12000:
Natezna trdnost σb (MPa): 245-345%
Raztezek δ10 (%): večji ali enak 8%
Trdota: 75-120HV
Mehanske lastnosti bakrene žarjene cevi UNS C12000
| Ocena | Temper | Najmanjši raztezek A50 mm | Natezna trdnost Rm | Trdota (HV) | Najmanjša meja tečenja Rp0,2 | Upogibanje 90 stopinj gw bw rel. Polmer upogiba R/T | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mpa | MPa | Debelina traku Manjša ali enaka 0,50 mm | ||||||
| C12000 bakrena cev | R220 | 33% | 220 - 260 | 40 - 65 | Manjše ali enako 140 | 0 | 0 | |
| R240 | 8% | 240 - 300 | 65 - 95 | 180 | 0 | 0 | ||
| R290 | 4% | 290 - 360 | 90 - 110 | 250 | 0 | 0 | ||
| R360 | 2% | Večje ali enako 360 | Večje ali enako 110 | 320 | 0 | 0.5 | ||
Cenik svetlobno vlečenih bakrenih cevi C12000
| Nominalne velikosti | Cena v USD |
|---|---|
| 50 x 45 x .7 m | 17,77 ameriških dolarjev |
| Od -1/4" x 0,36 Thk x 20 Swg | 32,66 ameriških dolarjev |
| Od - 17 mm x 3 mm Wt | 26,64 ameriških dolarjev |
| Od - 1/2" x 0,89 mm Thk | 29,06 ameriških dolarjev |
| Od - 19.05 mm x 14 Bwg | 20,36 ameriških dolarjev |
C12000 proti C10100
| Funkcija | UNS C12000 | UNS C10100 |
|---|---|---|
| Splošno ime | Deoksidiran fosfor, nizek P (DLP) | Elektronika-brez kisika (OFE) |
| Stopnja čistosti | Visoka čistost (več kot ali enako 99,90 % Cu) | Ultra-visoka čistost (več kot ali enako 99,99 % Cu) |
| Ključna značilnost | Deoksidirano s fosforjem | Brez dezoksidantov, ultra-nizka vsebnost kisika (<0.0005%) |
| Električna prevodnost | Zelo visoko (~100 % IACS) | Maximum (>101 % IACS) |
| Toplotna prevodnost | Zelo visoko | Najvišje |
| Duktilnost in sposobnost oblikovanja | Odlično | Izjemen (najboljši med bakrenimi) |
| Varljivost in spajkanje | Odlično (odpušča v zraku) | Odlično (zahteva skrbno kontrolo atmosfere) |
| Odpornost na vodikovo krhkost | Slabo (v redukcijskih atmosferah) | Odlično (odporno, brez reakcije na oksid) |
| Žarjenje | Dobro | Vrhunsko, bolj enotno |
| Relativni stroški | Premium | Premium+ (najdražje) |
| Tipične aplikacije | Visoko{0}}prevodne zbiralke, izmenjevalniki toplote, varjene cevi | Polprevodniški deli, vakuumske cevi, RF komponente, visoko{0}}zmogljivi cilji |
Izberite C10100 (OFE), ko je vaša prioriteta:
Vrhunska prevodnost in čistost: Za kritične elektronske komponente (npr. votline za valovode, deli pospeševalnikov, visoko-zmogljivi RF prevodniki).
Extreme Environment Stability: For service in high-vacuum, high-temperature (>400 stopinj ), ali z vodikom-bogate atmosfere, kjer je kakršno koli izplinjanje ali krhkost nesprejemljivo.
Vrhunska obdelava v hladnem: Za aplikacije, ki zahtevajo najstrožje globoko vlečenje ali oblikovanje brez žarjenja (npr. posebna tesnila, diafragme).
Vrhunska možnost žarjenja: Za aplikacije, ki zahtevajo popolnoma enakomeren, čist in svetlo žarjen zaključek.
Izberite C12000 (DLP), ko je vaša prioriteta:
Odlična prevodnost pri nižji ceni: za visoko{0}}zmogljive električne/toplotne aplikacije, kjer mejno povečanje zmogljivosti C10100 ni stroškovno{2}}upravičeno (npr. vrhunske zbiralke, toplotni izmenjevalniki).
Lažje spajanje pri izdelavi: Za varjenje in trdo spajkanje v standardnih delovnih okoljih brez strogega nadzora atmosfere.
Splošne-zmogljive aplikacije: kjer je potrebna najvišja-prevodnost, vendar ultra{2}}čiste, ekstremne-zmožnosti bakra OFE niso potrebne.
Razpoložljivost in standardizacija: Pogosteje je na zalogi in je določen za industrijsko (ne-elektronsko) uporabo z visoko-prevodnostjo.
Preverite današnje zaloge in dobavni rok
Tabela dimenzijskega obsega
V standardih za vodovod in HVAC so bakrene cevi običajno razvrščene v tri glavne vrste glede na debelino stene: tip K, tip L in tip M.
Tip K: ima najdebelejšo steno. Je najmočnejši in najtrpežnejši, uporablja se predvsem za podzemne zakope, visoko{1}}tlačne aplikacije in kjer je potrebna najvišja raven zaščite.
Tip L: ima srednjo debelino stene. Je najpogostejši in vsestranski tip, ki se pogosto uporablja za stanovanjske in komercialne vodovodne napeljave (toplo in hladno) ter za številne aplikacije HVAC.
Tip M: ima najtanjšo steno. Primeren je za-nadzemne,-nizkotlačne stanovanjske vodovodne napeljave in nekatere drenažne aplikacije ter ponuja stroškovno-učinkovito rešitev, kjer razmere to dopuščajo.
Zunanji premer (OD) je enak za vse tri vrste znotraj dane nazivne velikosti. Razlika je v notranjem premeru (ID), ki se z debeljenjem stene zmanjšuje.
| Nazivna velikost (palci) | Vrsta K | Vrsta L | Vrsta M |
|---|---|---|---|
| Zunanji premer (OD) | Enako za vse vrste | ||
| Debelina stene | Najdebelejši | Srednje | Najtanjši |
| Notranji premer (ID) | Najmanjši | Srednje | Največji |
| 1/2" | OD: 0,625" ID: 0,527" Stena: 0,049" |
OD: 0,625" ID: 0,545" Stena: 0,040" |
OD: 0,625" ID: 0,569" Stena: 0,028" |
| 3/4" | OD: 0,875" ID: 0,745" Stena: 0,065" |
OD: 0,875" ID: 0,785" Stena: 0,045" |
OD: 0,875" ID: 0,811" Stena: 0,032" |
| 1" | OD: 1.125" ID: 0,995" Stena: 0,065" |
OD: 1.125" ID: 1.025" Stena: 0,050" |
OD: 1.125" ID: 1.055" Stena: 0,035" |
Naša tovarna
Naša tovarna je zgrajena za natančnost in obseg pri proizvodnji bakrenih palic, cevi, plošč, palic, žic in trakov. Upravljamo z napredno opremo, kot so sistemi za neprekinjeno litje navzgor za-bakrene palice brez kisika, CNC-krmiljene pilger mlini za brezšivne cevi in avtomatizirane linije za valjanje trakov s-nadzorom debeline v realnem času. Vsi izdelki so izdelani v skladu s standardi ASTM, DIN in -specifičnimi standardi strank, z nadzorom procesa na vsaki stopnji. Naše zagotavljanje kakovosti vključuje metalografsko analizo, testiranje prevodnosti in pregled kakovosti površine z optičnimi primerjalniki. Od surovine do končnega izdelka zagotavljamo doslednost, učinkovitost in-pravočasno dostavo za industrijske partnerje in partnerje OEM po vsem svetu.

Zagotovite si hitro ponudbo in logistični načrt
Bakrena embalaža izdelkov
Naša bakrena embalaža izdelkov vedno daje prednost varnostni zaščiti in strokovni identifikaciji. Bakrene palice in profili so varno povezani z jeklenimi trakovi in pritrjeni na ojačane lesene palete, z vodoodporno in vlago{1}}odporno folijo, ovito okoli zunanjosti. Bakrene cevi so opremljene z zaščitnimi pokrovčki na obeh koncih in pakirane v po meri-izdelane kartone ali lesene zaboje z notranjimi blažilnimi materiali. Bakrene plošče in trakovi so prepleteni s-papirjem proti rji in v celoti zapakirani v zaboje z jeklenimi-robovi. Vsi paketi so opremljeni z jasnimi oznakami izdelkov, specifikacijami in oznakami,-odpornimi proti vlagi. Za bakrene materiale-visoke čistosti ali tiste s posebnimi zahtevami glede uporabe (kot so bakrene-žice brez kisika in-bakreni trakovi višjega cenovnega razreda) nudimo tudi profesionalno zaprto embalažo,-napolnjeno z dušikom, da zagotovimo popolno izolacijo kisika med transportom in skladiščenjem, preprečimo oksidacijo in ohranimo optimalno delovanje in stanje površine materialov.


















